Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výroba / Postprodukcia / Vysielanie

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Výroba / Postprodukcia / Vysielanie Telekomunikačné centrum Ašchabad (televízna veža) je monumentálna budova vysoká 211 m, ktorá sa nachádza v južnom okraji hlavného mesta Turkménska v Ašchabad, na kopci 1024 m nad morom. Televízna veža je hlavným uzlom pre výrobu rozhlasových a televíznych programov, postprodukciu a vysielanie. A je jedným z najlepších príkladov najmodernejších digitálnych technológií. Televízna veža urobila Turkménsko priekopníkom v terestriálnom vysielaní v Ázii. Televízna veža je najväčšou investíciou do technológie vo vysielaní za posledných 20 rokov.

Kolesový Nakladač

Arm Loader

Kolesový Nakladač Nakladač, ktorý väčšinou funguje na nerovnomernom základe, môže spôsobiť, že vodič zažije ťažkú chorobu z pohybu a tiež spôsobí, že sa bude cítiť rýchla únava. „ARM LOADER“ však umožňuje rozoznať súradnicové body na zemi a pomáha sedačke vodiča byť stabilný a nie mizerný. Preto pomáha vodičovi necítiť sa unavený a umožňuje im bezpečne vykonávať svoju prácu.

Usb Flash Disk

Frohne eClip

Usb Flash Disk eClip je prvá USB flash jednotka s kancelárskymi sponkami s metrickým pravítkom. Spoločnosť eClip získala ocenenie Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip je ľahký, hodí sa na kľúčenku a funguje ako kancelárska sponka na organizovanie vašich dokladov, príjmov a peňazí. eClip chráni osobné údaje, duševné vlastníctvo, údaje zamestnávateľa, lekárske údaje a obchodné tajomstvá pomocou bezpečnostného softvéru. Spoločnosť eClip bola navrhnutá spoločnosťou Frohne na Floride. Zlatý pamäťový konektor je odolný proti nárazom, poškriabaniu, vode, alkoholu, prachu, nehrdzavejúcim a elektromagnetickým.

Motorová Píla

Rotation Saw

Motorová Píla Motorová píla s otočnou rukoväťou. Táto reťaz má rukoväť, ktorá sa točí o 360 ° a zastavuje sa v preddefinovaných uhloch. Vo všeobecnosti ľudia rezajú stromy vodorovne alebo zvisle otáčaním píly v určitých uhloch alebo naklonením alebo naklonením častí tela. Nanešťastie píla často skĺzne z uchopenia používateľa alebo užívateľ musí pracovať v nevhodnej polohe, čo môže spôsobiť zranenie. Na kompenzáciu týchto nedostatkov je navrhovaná píla vybavená otočnou rukoväťou, takže užívateľ môže nastaviť uhly rezu.

Čajová Súprava

Wavy

Čajová Súprava Inšpirovaná travertínovou terasou v prírode, čajový set Wavy vám prinesie jedinečný čajový zážitok. Inovatívne rukoväte sú vyvinuté tak, aby pohodlne padli do vašich rúk. Zasunutím pohára do dlaní zistíte, že sa rozvíja ako lekno a vedie vás do chvíle pokoja.

Kreslo

Baralho

Kreslo Kreslo Baralho má výrazný moderný dizajn zložený z čistých tvarov a rovných čiar. Vyrobené zo záhybov a zvarov na brúsenej hliníkovej platni, toto kreslo vyniká výrazným uchytením, ktoré spochybňuje pevnosť materiálu. Dokáže spojiť v jednom prvku krásu, ľahkosť a presnosť čiar a uhlov.