Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čajová Súprava

Wavy

Čajová Súprava Inšpirovaná travertínovou terasou v prírode, čajový set Wavy vám prinesie jedinečný čajový zážitok. Inovatívne rukoväte sú vyvinuté tak, aby pohodlne padli do vašich rúk. Zasunutím pohára do dlaní zistíte, že sa rozvíja ako lekno a vedie vás do chvíle pokoja.

Kreslo

Baralho

Kreslo Kreslo Baralho má výrazný moderný dizajn zložený z čistých tvarov a rovných čiar. Vyrobené zo záhybov a zvarov na brúsenej hliníkovej platni, toto kreslo vyniká výrazným uchytením, ktoré spochybňuje pevnosť materiálu. Dokáže spojiť v jednom prvku krásu, ľahkosť a presnosť čiar a uhlov.

Otvorený Riadový Systém

Osoro

Otvorený Riadový Systém Inovatívnym charakterom spoločnosti OSORO je kombinovať kvalitný sklovitý porcelán a jeho typickú lesklú pokožku slonovinovej farby s funkciou vhodnou na uchovávanie potravín v chladničke alebo mrazničke a na varenie v parnej rúre alebo mikrovlnnej rúre. Jednoduchý, modulárny tvar s rôznymi prvkami sa dá stohovať, aby sa šetril priestor, flexibilne sa kombinoval a uzavrel viacfarebným silikónovým O-Sealerom alebo O-konektorom, aby v ňom jedlo zostalo dobre utesnené. OSORO sa dá univerzálne používať, čo eliminuje potrebu nášho každodenného života.

Faucety

Electra

Faucety Electra, ktorá nemá samostatnú rukoväť, láka každého vďaka svojej elegancii a inteligentnému vzhľadu je pre kuchyne rozhodujúca. Stiahnuteľný digitálny umývadlový mixér poskytuje používateľom voľnosť pohybu v kuchyniach a ponúka dve rôzne funkcie toku. Elektronická podložka umožňuje prístup k všetkým funkciám v prednej oblasti zariadenia Electra, a to buď v prípade, že je sprej vložený do výlevky, alebo v ruke pomocou iba špičky prsta, ktorú môžete ovládať.

Faucety

Electra

Faucety Spoločnosť Electra, ktorá sa v sektore armatúry považuje za zástupcu digitálneho použitia, kombinuje technológiu s dizajnom s cieľom zdôrazniť dizajn digitálneho veku. Tlačidlá s dotykovým displejom spoločnosti Electra ponúkajú používateľom ergonomickejšie riešenie. „Eco Mind“ z kohútikov poskytuje užívateľovi maximálnu účinnosť pri šetrení. Táto vlastnosť pridáva hodnotu najmä budúcim generáciám

Pouličná Lavička

Ola

Pouličná Lavička Táto lavica, navrhnutá podľa stratégií ekologického dizajnu, posunie pouličný nábytok na novú úroveň. Rovnako ako doma v mestskom alebo prírodnom prostredí, tekutinové línie vytvárajú rôzne možnosti sedenia na jednej lavici. Používané materiály sú recyklovaný hliník pre základňu a oceľ pre sedadlo, vybrané pre ich recyklovateľné a trvanlivé vlastnosti; má svetlý a odolný práškový poťah, ktorý je ideálny pre vonkajšie použitie vo všetkých poveternostných podmienkach. Navrhol v Mexico City Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman a Karime Tosca.