Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Senzorový Faucet

miscea LIGHT

Senzorový Faucet Sortiment faucetov s aktivovaným senzorom miscea LIGHT má integrovaný dávkovač mydla navrhnutý priamo do kohútika pre pohodlie a maximálny prínos hygieny rúk. Vďaka rýchlej a spoľahlivej senzorickej technológii dávkuje mydlo a vodu pre hygienický a ergonomický zážitok z umývania rúk. Zabudovaný dávkovač mydla sa aktivuje, keď ruka používateľa prechádza sektorom mydla. Mydlo sa potom vydáva iba vtedy, keď je ruka používateľa umiestnená pod výtok mydla z kohútika. Voda môže byť prijímaná intuitívne držaním rúk pod výtokom vody.

Automatizovaný Imigračný Terminál

CVision MBAS 1

Automatizovaný Imigračný Terminál Program MBAS 1 bol navrhnutý tak, aby odolal povahe bezpečnostných produktov a minimalizoval zastrašovanie a strach z technologických aj psychologických aspektov. Dizajn sa javí ako priateľský s čistými čiarami, ktoré plynule prechádzajú zo skenera na obrazovku. Sprievodca hlasom a vizuálmi na obrazovke prvýkrát poukáže používateľov krok za krokom imigračným procesom. Podložka na skenovanie odtlačkov prstov sa dá oddeliť pre ľahkú údržbu alebo rýchlu výmenu. MBAS 1 je jedinečný produkt, ktorého cieľom je zmeniť spôsob, akým prekračujeme hranice, čo umožňuje viacjazyčnú interakciu a priateľskú nediskriminačnú používateľskú skúsenosť.

Nôž Blok

a-maze

Nôž Blok Dizajn bloku nožov z a-bludiska má za cieľ rovnako stimulovať naše mentálne a vizuálne zmysly. Spôsob, akým uchováva a organizuje nože, je jedinečne inšpirovaný detskou hrou, ktorú poznáme všetci. Spojenie estetiky a funkčnosti spolu dokonale, bludisko slúži svojmu účelu a čo je dôležitejšie, vytvára s nami spojenie, ktoré evokuje emócie zvedavosti a zábavy. Čisté a-bludisko vo svojej podobe nám umožňuje vychutnať si jednoduchosť, ktorá s oveľa menším počtom robí menej. Je to preto, že a-bludisko prispieva k autentickej inovácii produktu s nezabudnuteľnou skúsenosťou používateľa a vzhľadom, ktorý sa hodí k zápasu.

Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Svetlo v bubline je moderná žiarovka na pamiatku Edisonovej žiarovky starého vlákna. Jedná sa o ledový svetelný zdroj namontovaný vo vnútri plexiskla, rezaného laserom s tvarom žiarovky. Žiarovka je priehľadná, ale keď zapnete svetlo, môžete vidieť vlákno a tvar žiarovky. Môže sa používať ako závesné svetlo alebo ako náhrada tradičnej žiarovky.

Závesné Svietidlo

Spin

Závesné Svietidlo Spin, navrhnutý Rubenom Saldanom, je závesná LED lampa pre akcentačné osvetlenie. Minimalistický výraz jej základných línií, zaoblenej geometrie a tvaru dáva Spinovi krásny a harmonický dizajn. Jeho telo, celé vyrobené z hliníka, prepožičiava ľahkosť a konzistenciu a zároveň pôsobí ako chladič. Jeho stropná podhľadová montáž a ultra tenký tenzor vytvárajú pocit vzdušnej plávateľnosti. Spin je k dispozícii v čiernej a bielej farbe a je ideálnym svietidlom pre umiestnenie do barov, pultov, vitrín ...

Downlight Lampa

Sky

Downlight Lampa Svietidlo, ktoré sa zdá byť plávajúce. Tenký a ľahký disk nainštalovaný niekoľko centimetrov pod stropom. Toto je koncepcia dizajnu dosiahnutá spoločnosťou Sky. Obloha vytvára vizuálny efekt, ktorý spôsobuje, že svietidlo sa javí ako zavesené vo vzdialenosti 5 cm od stropu, čím sa tomuto svetlu prispôsobuje osobný a odlišný štýl. Sky je vďaka svojmu vysokému výkonu vhodný na svetlo z vysokých stropov. Jeho čistý a čistý dizajn však umožňuje, aby sa považoval za skvelú možnosť osvetlenia akéhokoľvek druhu interiérov, ktoré chcú prenášať minimálny dotyk. Konečne, dizajn a výkon, spolu.