Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

Minimum

Stôl Veľmi ľahký a jednoduchý na výrobu a prepravu. Je to veľmi funkčný dizajn, aj keď je navonok veľmi ľahký a jedinečný. Táto jednotka je úplne rozobraná jednotka, ktorú je možné rozobrať a zmontovať kdekoľvek. Túto dĺžku je možné kombinovať, ako napríklad drevené kovové nohy, pomocou kovových spojok. Forma a farba nôh sa môže meniť podľa požiadaviek.

Skrinka

Deco

Skrinka Jedna skrinka visela nad druhou. Veľmi jedinečný dizajn, ktorý umožňuje, aby nábytok nevyplnil priestor, pretože krabice nestoja na podlahe, ale sú zavesené. Je to veľmi výhodné na použitie, pretože škatule boli rozdelené skupinami, a tým bude pre používateľa veľmi pohodlné. K dispozícii je farebná variácia materiálov.

Komoda

dog-commode

Komoda Táto komoda je externe podobná psovi. Je to veľmi radostné, ale zároveň veľmi funkčné. Vo vnútri tejto komody je trinásť boxov rôznej veľkosti. Táto komoda pozostáva z troch samostatných častí, ktoré sú navzájom spojené a vytvárajú jednu jedinečnú vec. Pôvodné nohy dávajú ilúziu stojaceho psa.

Výletná Jachta

WAVE CATAMARAN

Výletná Jachta Keď sme v nepretržitom pohybe uvažovali o mori ako o svete, vzali sme „vlnu“ ako jej symbol. Vychádzajúc z tejto myšlienky sme modelovali línie trupov, ktoré sa zdajú zlomiť na prove. Druhým prvkom v rámci myšlienky projektu je koncept životného priestoru, ktorý sme chceli nakresliť v určitej kontinuite medzi interiérom a exteriérom. Prostredníctvom veľkých sklenených okien získame výhľad takmer na 360 stupňov, čo umožňuje vizuálnu kontinuitu s vonkajšou stranou. Prostredníctvom veľkých presklených dverí sa život vo vnútri premieta nielen do vonkajších priestorov. Arch. Visintin / Arch. Foytik

Kompostovateľné Obaly

cellulose net tube

Kompostovateľné Obaly V Tichom oceáne sa unáša odpadky, ktoré sú veľké ako Nemecko. Používanie obalov, ktoré sú biologicky odbúrateľné, obmedzuje nielen odtok fosílnych zdrojov, ale tiež umožňuje vstup biologicky odbúrateľných látok do dodávateľského reťazca. Spoločnosť Verpackungszentrum Graz úspešne urobila krok v tomto smere tým, že vyvinula rúrkové siete využívajúce kompostovateľné celulózy z modálneho vlákna z riedenia domácich lesov. Siete sa prvýkrát objavili na regáloch supermarketov v Rewe v Rakúsku v decembri 2012. Iba 10 miliónov plastov môže spoločnosť Rewe ušetriť tým, že jednoducho zmení obaly na ekologické zemiaky, cibuľu a citrusové plody.

Konferenčný Stolík

1x3

Konferenčný Stolík 1x3 je inšpirovaný zámkovými hádankami. Je to oboje - kus nábytku a hlavolam. Všetky časti zostávajú spolu bez potreby akýchkoľvek prípravkov. Princíp blokovania zahŕňa iba kĺzavé pohyby, čo umožňuje veľmi rýchly proces montáže a robí 1x3 vhodným pre častú zmenu miesta. Úroveň obtiažnosti nezávisí od obratnosti, ale predovšetkým od priestorového videnia. Pokyny sa poskytujú v prípade, že používateľ potrebuje pomoc. Názov - 1x3 je matematický výraz, ktorý predstavuje logiku drevenej konštrukcie - jeden typ prvku, tri jeho časti.