Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čakáreň Na Obchodné Účely A Vip

Commercial Area, SJD Airport

Čakáreň Na Obchodné Účely A Vip Tento projekt sa pripojil k novému trendu v oblasti ekologického dizajnu Letiská vo svete, začlenil do terminálu obchody a služby a prinútil cestujúceho zažiť zážitok počas jeho inštancie. GREEN Airport Design Trend obsahuje priestory ekologickejšej a udržateľnejšej projektovej hodnoty pre letisko, celková plocha komerčnej plochy je osvetlená prirodzeným slnečným žiarením vďaka monumentálnej sklenenej fasáde smerujúcej k dráhe. VIP Lounge bol navrhnutý s ohľadom na organický a predvojový koncept dizajnu buniek. Fasáda umožňuje súkromie v miestnosti bez toho, aby blokovala výhľad do exteriéru.

Bytový Dom

Trish House Yalding

Bytový Dom Dizajn domu sa vyvinul v priamej reakcii na lokalitu a jej umiestnenie. Štruktúra budovy je zostavená tak, aby odrážala okolité lesy, pričom zhrabané stĺpy predstavujú nepravidelné uhly kmeňov stromov a konárov. Veľké plochy skla vyplňujú medzery medzi štruktúrou a umožňujú vám oceniť krajinu a prostredie, akoby ste vykukovali z kmeňa a konárov stromov. Tradičné Kentish čierne a biele weatherboarding predstavuje lístie omotanie budovy a obklopujúce priestory vnútri.

Oficiálny Obchod, Maloobchod

Real Madrid Official Store

Oficiálny Obchod, Maloobchod Koncepcia dizajnu obchodu je založená na zážitku zo Santiaga Bernabeu, zameraného na zážitok z nakupovania a vytváranie dojmu. Je to koncept, ktorý zároveň vyznamenáva, chváli a zvečňuje klub a uvádza, že úspechy boli výsledkom talentu, úsilia, boja, obetavosti a odhodlania. Súčasťou projektu je koncepčný dizajn a komerčná implementácia, branding, balenie, grafické linky a dizajn priemyselného nábytku.

Bytový Dom

Tempo House

Bytový Dom Tento projekt predstavuje kompletnú rekonštrukciu domu v koloniálnom štýle v jednej z najkrajších štvrtí v Rio de Janeiro. Hlavným cieľom na mimoriadnom mieste plnom exotických stromov a rastlín (pôvodný krajinný plán slávneho krajinného architekta Burle Marxa) bolo otvoriť vonkajšiu záhradu s vnútornými priestormi otvorením veľkých okien a dverí. Výzdoba má významné talianske a brazílske značky a jej koncepciou je mať plátno, aby si zákazník (umelecký zberateľ) mohol zobraziť svoje obľúbené kúsky.

Dizajnové Štúdio S Galériou

PARADOX HOUSE

Dizajnové Štúdio S Galériou Štúdio Paradox House, ktoré je medzistupňou skladov, ktoré sa stalo elegantným multimediálnym dizajnovým štúdiom, nájde perfektnú rovnováhu medzi funkčnosťou a štýlom a zároveň odráža jedinečný vkus a spôsob života svojho majiteľa. Vytvorilo nápadné multimediálne dizajnérske štúdio s čistými, uhlovými čiarami, ktoré na medziposchodí predstavuje výraznú žlto-farebnú sklenenú škatuľu. Geometrické tvary a línie sú moderné a úžasné, ale vkusne robia, aby zabezpečili jedinečný pracovný priestor.

Vzdelávacie Centrum

STARLIT

Vzdelávacie Centrum Vzdelávacie centrum Starlit je navrhnuté tak, aby poskytovalo výkonnostný tréning v relaxačnom vzdelávacom prostredí pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Deti v Hongkongu študujú pod vysokým tlakom. Aby sme posilnili formu a priestor rozložením a prispôsobili sa rôznym programom, aplikujeme plánovanie miest v Ríme. Kruhové prvky sú spoločné pozdĺž sálavých ramien v rámci usporiadania osí, aby reťazili triedu a ateliéry medzi dvoma odlišnými krídlami. Toto vzdelávacie centrum je navrhnuté tak, aby vytváralo príjemnú vzdelávaciu atmosféru s maximálnym priestorom.