Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Predajné Stredisko

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Predajné Stredisko Dizajn kombinuje severovýchodný ľud s jemnosťou a ladnosťou juhu, aby umožnil život plný inkluzívnosti. Elegantný dizajn a kompaktné usporiadanie rozširujú architektúru interiéru. Návrhár využíva jednoduché a medzinárodné dizajnérske zručnosti s čistými prvkami a hladkými materiálmi, vďaka ktorým je priestor prirodzený, voľný a jedinečný. Návrh predstavuje obchodné centrum s rozlohou 600 metrov štvorcových. Jeho cieľom je navrhnúť moderné obchodné stredisko orientálneho povolania, vďaka ktorému je srdce obyvateľa tiché a hlučná strana je odhodená. Drž sa pomaly a užívaj si krásu.

Predajné Stredisko

Yango Poly Kuliang Hill

Predajné Stredisko Tento dizajn si kladie za cieľ preskúmať, ako priniesť potešujúce zážitky z predmestského idylického života, ktoré poháňajú ľudí k dobrému životu a vedú ich k smerovaniu k orientálnemu poetickému obydliu. Návrhár využíva moderné a jednoduché dizajnérske zručnosti s prírodnými a hladkými materiálmi. Dizajn, ktorý sa zameriava na ducha a zanedbáva formu, spája prvky krajinnej zenovej a čajovej kultúry, milostné pocity rybárov, dáždnik z olejového papiera. Vďaka spracovaniu detailov vyvažuje funkciu a estetiku a robí život umeleckým.

Vila

Tranquil Dwelling

Vila Dizajn využíva dizajnové techniky formálnej rovnováhy ako aixy na vyjadrenie orientálnej umeleckej koncepcie. Prijíma prvky bambusu, orchidey, slivkového kvetu a krajiny. Jednoduchá clona je tvorená predĺžením bambusového tvaru odpočítaním konkrétnej formy a zastaví sa tam, kde by sa mala zastaviť. Rozloženie obývacej izby a jedálne hore a dole definuje priestorový limit a stelesňuje orientálny priestorový priestor, ktorý je riedky a patchworkový. Okolo témy jednoduchého života a ľahkého cestovania sú pohyblivé línie jasné, jedná sa o nový pokus o prostredie obydlia ľudí.

Byt

Nishisando Terrace

Byt Toto kondomínium pozostávajúce zo 4 trojpodlažných domov s nižším objemom a stojace na mieste blízko centra. Cédrová mriežka obklopujúca mimo budovu chráni súkromie a bráni degradácii telesa budovy v dôsledku priameho slnečného žiarenia. Aj vďaka jednoduchému štvorcovému pôdorysu vedie špirálovitá 3D konštrukcia prepojená na rozdielnej súkromnej záhrade, každá miestnosť a schodisková hala vedú k maximálnemu naplneniu objemu tejto budovy. Zmena fasády cédrových dosiek a kontrolované proporcie môžu viesť k tomu, že táto budova bude aj naďalej organická a bude sa miešať s miestnymi zmenami v meste.

Rodinné Centrum

Funlife Plaza

Rodinné Centrum Funlife Plaza je rodinné centrum pre voľný čas a vzdelávanie detí. Cieľom je vytvoriť koridor pre pretekárske autá, ktorý by deťom umožňoval jazdiť na autách počas nakupovania rodičov, domček na strome pre deti, ktorý si budú dávať pozor a hrať sa vo vnútri, strop „lego“ so skrytým názvom obchodného centra, ktorý inšpiruje detskú fantáziu. Jednoduché biele pozadie s červenou, žltou a modrou, nechajte deti kresliť a vyfarbovať ich na steny, podlahy a toaletu!

Interiérový Dizajn

Suzhou MZS Design College

Interiérový Dizajn Tento projekt sa nachádza v Suzhou, ktoré je dobre známe tradičným čínskym dizajnom záhrady. Dizajnérka sa snažila spojiť svoje modernistické cítenie, ako aj ľudovú jazyk Suzhou. Dizajn vychádza z tradičnej architektúry Su-čou vďaka použitiu obielených omietkových stien, mesačných dverí a zložitej záhradnej architektúry, vďaka ktorým si ľudovú reč Suzhou znovu predstaví v súčasnom kontexte. Za účasti študentov bol znovu vytvorený nábytok s recyklovanými konármi, bambusom a slamenými lanami, čo tomuto vzdelávaciemu priestoru dalo zvláštny význam.