Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchodný Salónik

Rublev

Obchodný Salónik Dizajn obývacej izby je inšpirovaný ruským konštruktivizmom, tatranskou vežou a ruskou kultúrou. Vežovité veže sa používajú ako upútavky v salóniku, čo vytvára rôzne priestory v spoločenskej miestnosti ako určitý druh územného plánovania. Vďaka okrúhlym kopulám je spoločenská miestnosť pohodlná s rôznymi zónami s celkovou kapacitou 460 miest. Táto oblasť je videná s rôznymi druhmi sedenia, na stravovanie; pracovný; pohodlie a relax. Guľaté svetelné kopule umiestnené vo zvlnenom strope majú dynamické osvetlenie, ktoré sa mení počas dňa.

Bytový Dom

SV Villa

Bytový Dom Premyslom SV Villa je bývať v meste s výsadami krajiny, ako aj so súčasným dizajnom. Miesto s neporovnateľným výhľadom na mesto Barcelona, hory Montjuic a Stredozemné more v pozadí vytvára nezvyčajné svetelné podmienky. Dom sa zameriava na miestne materiály a tradičné výrobné metódy pri zachovaní vysokej úrovne estetiky. Je to dom, ktorý má citlivosť a rešpekt k svojmu miestu

Bytové Jednotky

The Square

Bytové Jednotky Nápadom dizajnu bolo študovať architektonické vzťahy medzi rôznymi tvarmi, ktoré sa vytvárajú ako pohybujúce sa jednotky. Projekt sa skladá zo 6 jednotiek, z ktorých každý je 2 prepravné kontajnery pripevnené k sebe a vytvárajú hmotu tvaru L. Tieto jednotky tvaru L sú pripevnené v prekrývajúcich sa pozíciách, čím vytvárajú prázdne a pevné priestory, aby poskytli pocit pohybu a zabezpečili dostatočné denné svetlo a dobrú ventiláciu. prostredie. Hlavným cieľom projektu bolo vytvoriť malý dom pre tých, ktorí trávia noc v uliciach bez domova alebo prístrešia.

Čínska Reštaurácia

Ben Ran

Čínska Reštaurácia Ben Ran je umelecky harmonická čínska reštaurácia, ktorá sa nachádza v luxusnom hoteli, Vangohh Eminent, Malajzia. Dizajnér používa introvertnú a výstižnú techniku orientálneho štýlu, aby vytvoril skutočný vkus, kultúru a dušu reštaurácie. Je to symbol mentálnej jasnosti, opustenia prosperujúcich a dosiahnutie prirodzeného a jednoduchého návratu k pôvodnej mysli. Interiér je prirodzený a nenáročný. Použitím starodávneho konceptu tiež synchronicita s názvom reštaurácie Ben Ran, čo znamená originál a príroda. Reštaurácia má asi 4088 štvorcových stôp.

Energetická Aktivácia Lávok

Solar Skywalks

Energetická Aktivácia Lávok Svetové metropoly - napríklad Peking - majú veľké množstvo lávok prechádzajúcich cez rušné dopravné tepny. Často sú neatraktívne a znižujú celkový dojem z miest. Dizajnérska myšlienka opláštenia lávok estetickými fotovoltickými modulmi vyrábajúcimi energiu a ich premena na atraktívne mestské miesta je nielen udržateľná, ale vytvára aj sochársku rozmanitosť, ktorá sa v očiach mesta stáva upútavkou. Nabíjacie stanice pre osobné automobily alebo elektrické bicykle pod lávkami využívajú slnečnú energiu priamo na mieste.

Kaderníctvo

Vibrant

Kaderníctvo Zachytávajúc podstatu botanického obrazu bola v uličke vytvorená obloha. Okamžite víta hostí, aby sa vyhrali pod davom a privítali ich od vchodu. Zúžené usporiadanie sa pozerá ďalej do priestoru a rozširuje sa smerom nahor s podrobnými zlatými dotykmi. Botanické metafory sú stále žiarivo vyjadrené v celej miestnosti, nahrádzajúce rušný hluk vychádzajúci z ulíc, a tu sa stáva tajná záhrada.