Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fasádna Architektúra

Cecilip

Fasádna Architektúra Dizajn obálky Cecilip je v súlade so superpozíciou horizontálnych prvkov, ktoré umožňujú dosiahnuť organickú formu, ktorá rozlišuje objem budovy. Každý modul sa skladá z úsekov čiar zapísaných v polomere zakrivenia, ktoré sa má vytvoriť. Kusy používali obdĺžnikové profily z eloxovaného hliníka strieborného 10 cm širokého a 2 mm hrubého a boli umiestnené na kompozitný hliníkový panel. Keď bol modul zostavený, predná časť bola potiahnutá nehrdzavejúcou oceľou s rozmerom 22.

Obchod

Ilumel

Obchod Po takmer štyroch desaťročiach histórie je obchod Ilumel jednou z najväčších a najprestížnejších firiem v Dominikánskej republike na trhu s nábytkom, svietidlami a dekoráciami. Najnovší zásah reaguje na potrebu rozšírenia výstavných plôch a na definovanie čistejšej a členitejšej trasy, ktorá umožní oceniť rozmanitosť dostupných zbierok.

Renovácia Hotela

Renovated Fisherman's House

Renovácia Hotela Hotel SIXX sa nachádza v dedine Houhai v zálive Haitang v Sanya. Južné more Číny je 10 metrov od hotela a Houhai je známy ako raj surferov v Číne. Architekt transformoval pôvodnú trojpodlažnú budovu, ktorá sa roky používa pre miestnu rybársku rodinu, na rekreačný hotel zameraný na surfovanie, a to posilnením starej štruktúry a rekonštrukciou vnútorného priestoru.

Víkendová Rezidencia

Cliff House

Víkendová Rezidencia Jedná sa o rybársku chatu s výhľadom na hory na brehu rieky Heaven (japončina „Tenkawa“). Vyrobený zo železobetónu, má tvar jednoduchej trubice, šesť metrov dlhej. Koniec rúrky na ceste je vyvážený a ukotvený hlboko v zemi, takže sa horizontálne rozprestiera od brehu a visí nad vodou. Dizajn je jednoduchý, interiér je priestranný a pri brehu rieky je otvorená obloha, hory a rieka. Postavená pod úrovňou vozovky, je viditeľná iba strecha kabíny, z pohľadu cesty, takže jej stavba neblokuje výhľad.

Interiérový Dizajn Knižnice

Veranda on a Roof

Interiérový Dizajn Knižnice Kalpak Shah of Studio Course prehodnotil hornú úroveň podkrovného bytu v Pune v západnej Indii a vytvoril zmes vnútorných a vonkajších miestností, ktoré obklopujú strešnú záhradu. Cieľom miestneho štúdia, ktoré sídli aj v Pune, bolo transformovať málo využívané horné poschodie domu na oblasť podobnú verande tradičného indického domu.