Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hotel

Shang Ju

Hotel S krásou prírody a krásou ľudstva, definíciou City Resort Hotel je zrejmé, že sa líši od miestnych hotelov. V kombinácii s miestnou kultúrou a životnými návykmi zvyšujú eleganciu a rým do izieb a poskytujú rôzne životné skúsenosti. Uvoľnená a dôkladná práca na dovolenke, plná elegancie, čistého a mäkkého života. Odhaľte stav mysle, ktorý myseľ skryje, a nechajte hostí chodiť v pokojnom prostredí mesta.

Interiérový Dizajn Penziónu

The MeetNi

Interiérový Dizajn Penziónu Pokiaľ ide o konštrukčné prvky, nie je zamýšľaný ako komplikovaný alebo minimalistický. Ako základ berie jednoduchú čínsku farbu, ale používa texturovanú farbu, aby nechal priestor prázdny, čo tvorí orientálnu umeleckú koncepciu v súlade s modernou estetikou. Moderné humanistické bytové vybavenie a tradičné dekorácie s historickými príbehmi sa zdajú byť starovekými a modernými dialógmi, ktoré tečú v priestore, s tichým starodávnym kúzlom.

Dizajn Interiéru Hotela

New Beacon

Dizajn Interiéru Hotela Priestor je kontajner. Návrhár do nej vnáša emócie a prvky vesmíru. V kombinácii s charakteristikami vesmíru Noumenon, návrhár dokončí dedukciu z emócií na sekvenciu usporiadaním vesmírnej trasy a potom vytvorí úplný príbeh. Ľudské emócie sú prirodzene vyzrážané a sublimované zážitkom. Používa moderné techniky na metaforu kultúry starého mesta a ukazuje estetickú múdrosť tisíce rokov. Dizajn ako divák pomaly rozpráva, ako mesto živí súčasným ľudským životom svojím kontextom.

Klinika

Chibanewtown Ladies

Klinika Dôležitým prvkom tohto návrhu bolo, že ľudia prichádzajúci do nemocnice boli uvoľnení. Ako súčasť priestoru, okrem ošetrovne, pultu, ako je ostrovná kuchyňa je nastavená tak, aby mohli mlieko pre dieťa v čakárni. Detský kútik, ktorý je v strede priestoru, je symbolom priestoru a môžu sledovať deti odkiaľkoľvek. Pohovka umiestnená na stene má výšku, ktorá uľahčuje tehotnej žene sedieť, zadný uhol je nastavená a tvrdosť vankúša je nastavená tak, aby nebola príliš mäkká.

Reštaurácia

Jiao Tang

Reštaurácia Projekt je hotpot reštaurácia, ktorá sa nachádza v Čengdu v Číne. Inšpirácia dizajnu pochádza z harmonického spolunažívania človeka a prírody na Neptúne. Reštaurácia je usporiadaná so siedmimi dizajnovými témami, ktoré ilustrujú príbehy o Neptúne. Pojmy filmu a televízie, umenia, vedy a techniky, dekoratívneho originálneho dizajnu nábytku, lámp, riadu atď. Poskytujú návštevníkom dramatický pohlcujúci zážitok. Usporiadanie materiálu a kontrast farieb vytvárajú priestorovú atmosféru. Technika mechanickej inštalácie sa používa na zlepšenie interakcie priestoru a skúseností zákazníkov.

Salónik

BeantoBar

Salónik Dôležitým prvkom tohto dizajnu bolo upozorniť na použité materiály. Hlavným použitým materiálom bol západočervený céder, ktorý sa používa aj v prvom obchode v Japonsku. Ako spôsob, ako ukázať materiál, Riki Watanabe naskladal mozaikový vzor tým, že zhromaždil kusy po sebe ako parkety, pričom využil podstatu materiálov nerovnomerných farieb. Napriek použitiu tých istých materiálov, ich vystrihnutím, Riki Watanabe bola schopná meniť výrazy v závislosti od uhlov pohľadu.