Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obnova Prístaviska

Dongmen Wharf

Obnova Prístaviska Prístav Dongmen je miléniové prístavisko na materskej rieke Čengdu. V dôsledku posledného kola „obnovy starého mesta“ bola oblasť v podstate zbúraná a prestavaná. Projekt má predstaviť slávny historický obraz prostredníctvom zásahu umenia a nových technológií do mestskej kultúrnej pamiatky, ktorá v podstate zmizla, a aktivovať a znovu investovať dlhodobo spávajúcu mestskú infraštruktúru do mestskej verejnej sféry.

Hotel

Aoxin Holiday

Hotel Hotel sa nachádza v meste Luzhou v provincii S'-čchuan, známom svojim vínom, ktorého dizajn je inšpirovaný miestnou vínnou jaskyňou, ktorá evokuje silnú túžbu preskúmať. Lobby je rekonštrukcia prírodnej jaskyne, ktorej súvisiace vizuálne prepojenie rozširuje koncepciu jaskyne a miestnu mestskú štruktúru na vnútorný hotel, čím vytvára výrazný kultúrny nosič. Ceníme si pocit cestujúcich pri pobyte v hoteli a tiež dúfame, že textúru materiálu a vytvorenú atmosféru je možné vnímať na hlbšej úrovni.

Bytový Dom

Soulful

Bytový Dom Celý priestor je založený na pokoji. Všetky farby pozadia sú svetlé, sivé, biele atď. V záujme vyváženia priestoru sa v priestore objavujú niektoré vysoko nasýtené farby a niektoré vrstvené textúry, napríklad tmavo červená, napríklad vankúše s jedinečnými výtlačkami, napríklad kovové textúrované ozdoby. , Stávajú sa nádhernými farbami vo foyer a zároveň dodávajú priestoru primerané teplo.

Interiérový Dizajn Maloobchodných Priestorov

Studds

Interiérový Dizajn Maloobchodných Priestorov Studds Accessories Ltd je výrobcom prilieb a doplnkov pre dvojkolesové vozidlá. Prilby sa vyrábali tradične v obchodoch s viacerými značkami. Preto bolo potrebné vytvoriť identitu značky, ktorú si zaslúži. D'art konceptualizoval obchod a predstavoval inovatívne dotykové body, ako sú virtuálna realita výrobkov, interaktívne stoly s dotykovým displejom a zariadenia na dezinfekciu prilby atď. Študuje obchod s prilbou a príslušenstvom, vtiahnutý do značného počtu zákazníkov a uskutočňujúci maloobchodnú cestu zákazníkov na ďalšiu úroveň.

Interiérový Dizajn Kaviarne

Quaint and Quirky

Interiérový Dizajn Kaviarne Dezertový dom Quaint & Quirky Dessert House je projekt, ktorý ukazuje modernú súčasnú atmosféru s nádychom prírody, ktorá presne odráža chutné pochúťky. Tím chce vytvoriť skutočne jedinečné miesto a pre inšpiráciu hľadal vtáčie hniezdo. Koncepcia potom ožila prostredníctvom kolekcie sedacích puzdier, ktoré slúžia ako ústredná črta priestoru. Živá štruktúra a farby všetkých toboliek zdieľajú pomoc pri vytváraní pocitu uniformity, ktorý spája zem a mezanín, aj keď dávajú atmosfére nádych pútavosti.

Interiérový Dizajn Kaviarne

& Dough

Interiérový Dizajn Kaviarne Klient má sídlo v Japonsku s 1 300 obchodmi so šiškami a Dough je kaviarenská značka, ktorá sa má novo vyvinúť, a je prvým obchodom, ktorý sa slávnostne otvoril. Zdôraznili sme silu, ktorú môže poskytnúť náš klient, a premietli sme ich do návrhov. S využitím sily nášho klienta je jedným z prvých charakteristických bodov tejto kaviarne vzťah medzi predajným pultom a kuchyňou. Nastavením steny a vyváženého okna s krídlami je náš klient v tomto prevádzkovom štýle dobrý, bude zákazníkom plynúť plynulejšie.