Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchodné Centrum

HuiSheng Lanhai

Obchodné Centrum Vďaka téme oceánu scénického dizajnu ukončite vesmírnu dušu, pričom pixel je štvorec ako vizuálny komunikačný prvok. Dajte deťom v hre, aby preskúmali objav učenia a rastu, aby sa stali jadrom prípadu. fantasy účinok vzdelávania v zábave. Od formy, mierky, farebného zariadenia, štruktúry až po psychologický zmyslový zážitok koncept vesmíru pokračuje a obohacuje sa, keď sú všetky prvky integrované a kolízne.

Obchodné Centrum

Ad Jinli

Obchodné Centrum Tento projekt zrekonštruoval staré budovy v mestskom parcele a dáva budovám nové funkčné poslanie, aby splnili nové funkčné požiadavky. Dizajnéri sa snažia viesť ľudí k tomu, aby akceptovali moderný štýl v štvorstupňovom meste od transformácie fasády budovy po dizajn interiéru, aby sa zabezpečila integrita realizácie projektu.

Kancelária

Phuket VIP Mercury

Kancelária Na základe témy otvorenosti a hĺbkového prieskumu značky, preskúmala návrh a vytvorila vizuálnu integráciu vizuálnej rozšíriteľnosti a príbeh značky s planétou ako hlavným tvorivým prvkom. Plán riešil nasledujúce tri problémy s novými vizuálnymi myšlienkami: Rovnováha otvorenosti a funkcií vesmíru; Rozdelenie a kombinácia funkčných priestorov vesmíru; Pravidelnosť a zmena základného priestorového štýlu.

Výstava

LuYu

Výstava Umenie ovplyvňuje život a život prináša hlbokú reflexiu a interpretáciu umenia. Vzdialenosť medzi umením a životom môže byť v dennej dochádzke. Ak budete jesť každé jedlo opatrne, môžete zmeniť svoj život na umenie. Tvorcovou tvorbou je tiež umenie, ktoré sa vytvára podľa jeho vlastných myšlienok. Techniky sú nástroje a výrazy sú výsledky. Len s myšlienkami budú skutočne dobré diela.

Lobby A Obytná Budova

Light Music

Lobby A Obytná Budova Pokiaľ ide o Light Music, rezidenčnú halu a salónik, Armand Graham a Aaron Yassin z New York City so sídlom v A + A chceli spojiť priestor s dynamickým susedstvom Adams Morgan vo Washingtone DC, kde je nočný život a hudobná scéna z jazzu. ísť na punk rock a elektronické boli vždy ústredné. Toto je ich tvorivá inšpirácia; výsledkom je jedinečný priestor, ktorý kombinuje najmodernejšie metódy digitálnej výroby s tradičnými remeselníckymi technikami a vytvára tak pohlcujúci svet s vlastným pulzom a rytmom, ktorý vzdáva hold pohostinnej originálnej hudbe DC.

Komerčný Interiér

Nest

Komerčný Interiér Podiel zdieľajú dvaja jedineční odborníci - obhajcovia a architekti, ktorí požadujú rôzne hierarchické objednávky. Výber a podrobný popis prvkov bol snahou udržať celkový vzhľad uzemnený, zemitý a oživiť miestne umenie a stavebné materiály. Kombinácia a aplikácia ekologicky šetrných materiálov, veľkosť otvorov, to všetko bolo vyvolané tým, že sa pripomína miestna klíma, aby sa v príjemnom prostredí opätovne prebudili stratené postupy a vytvorila sa udržateľná prax.