Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Štítky

Stumbras Vodka

Štítky Táto kolekcia vodky Stumbras's Classic oživuje starú litovskú vodku, ktorá vyrába tradície. Dizajn robí starý tradičný produkt blízkym a relevantným pre dnešného spotrebiteľa. Fľaša zo zeleného skla, ktorá je dôležitá pre výrobu litovskej vodky, legendy založené na skutočných skutočnostiach a príjemné, pútavé detaily - stočený výrez pripomínajúci staré fotografie, šikmá lišta na dne, ktorá dopĺňa klasickú symetrickú kompozíciu, a fonty a farby, ktoré vyjadrujú identitu každej pod-značky - to všetko robí tradičnú kolekciu vodky netradičnou a zaujímavou.

Kalendár

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendár Budujeme s vami mestá. Správa, ktorú spoločnosť NTT East Japan Corporate Sales Promotion propaguje, je uvedená v tomto stolovom kalendári. Horná časť listov kalendára je vyrezaná z farebných budov a prekrývajúce sa listy tvoria jedno šťastné mesto. Je to kalendár, ktorý si môžete každý mesiac vychutnať pri zmene scenérie línie budov a ktorý vás naplní pocitom, aby ste boli po celý rok spokojní.

Kalendár

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendár Jedná sa o stolový kalendár vyrobený s výrezom s sezónnymi motívmi vynikajúcich reliéfov. Vrcholom dizajnu je, keď sú zobrazené, sezónne motívy sú nastavené na 30 stupňov, aby sa najlepšie pozorovalo. Táto nová forma vyjadruje nový štýl NTT COMWARE pre vytváranie nových nápadov. Zamýšľa sa nad funkčnosťou kalendára s dostatkom priestoru na písanie a riadenými riadkami. Je to dobré pre rýchle prezeranie a jednoduché použitie, plné originality, ktorá ho odlišuje od ostatných kalendárov.

Lopatka A Metla

Ropo

Lopatka A Metla Ropo je samočinne vyvážený koncept lopatky a metla, ktorý nikdy nespadne na zem. Vďaka malej hmotnosti nádrže na vodu umiestnenej v spodnej časti prachovej nádoby sa Ropo prirodzene udržuje v rovnováhe. Po ľahkom zametaní prachu pomocou priameho okraja lopatky na prach môžu používatelia zachytiť metlu a lopatku dohromady a dať ju ako jednu jednotku bez obáv z pádu. Cieľom modernej organickej formy je priniesť do vnútorných priestorov jednoduchosť a funkcia kolísania kolísania weeble má v úmysle pobaviť používateľov pri čistení podlahy.

Etiketa Na Víno

5 Elemente

Etiketa Na Víno Dizajn „5 Elemente“ je výsledkom projektu, v ktorom klient dôveroval dizajnérskej agentúre úplnú slobodu prejavu. Vrcholom tohto dizajnu je rímska postava „V“, ktorá zobrazuje hlavnú myšlienku produktu - päť druhov vína prepletených v jedinečnej zmesi. Špeciálny papier, ktorý sa používa na označenie, ako aj strategické umiestnenie všetkých grafických prvkov, podnecujú potenciálneho spotrebiteľa, aby vzal fľašu a roztočil ju do rúk, dotkol sa jej, čo určite robí hlbší dojem a robí dizajn nezabudnuteľným.

Balenie Nealkoholických Nápojov

Coca-Cola Tet 2014

Balenie Nealkoholických Nápojov Ak chcete vytvoriť sériu plechoviek Coca-Cola, ktoré šíria milióny priania Tết po celej krajine. Ako zariadenie na zostavenie týchto prianí sme použili symbol Coca-cola Tết (Swallow Bird). Pre každú plechovku boli stovky ručne vypracovaných lastovičiek vytvorené a starostlivo usporiadané okolo vlastného skriptu, ktorý spolu tvoria sériu zmysluplných vietnamských prianí. „An“ znamená mier. „Tài“ znamená úspech, „Lộc“ znamená prosperitu. Tieto slová sa vo veľkej miere vymieňajú počas prázdnin a tradične zdobia dekorácie Tết.