Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Maska

Billy Julie

Maska Tento dizajn je inšpirovaný mikroexpresiou. Dizajnér vyberie Billyho a Juliu pre dve rôzne osobnosti. Zložité prvky sa vytvárajú parametrickým nastavením orientácií rebríka podobnej geometrie na základe zapletenej krivky s priečkami. Ako rozhranie a tlmočník je táto maska vytvorená s cieľom prinútiť ľudí, aby skúmali vlastné svedomie.

Vizážista

Eyelash Stand

Vizážista Tento dizajn skúma metaforu rias. Dizajnér považuje riasy za výkon osobných očakávaní. Vytvára stojan na mihalnice ako ikonu života alebo ako miniatúrnu fázu predstavenia. Tento stojan symbolizuje reminiscenčný záväzok ráno alebo pred spaním, dočasným nastavením mihalníc pred alebo po aplikácii. Stojan na mihalnice je spôsob, ako si zapamätať, čo niečo triviálne prispelo k osobnému každodennému dobrodružstvu.

Inštalácia Témy

Dancing Cubes

Inštalácia Témy Tento návrh interaguje so zobrazeným subjektom pomocou modulov. Tento tematický stojan je navrhnutý so samoexpandovaným mechanizmom na pripojenie šiestich alebo viacerých kociek k zväčšenej jednotke v troch kolmých smeroch. Konfigurácia voľnej formy s výrezmi robí spojenie podobné prekladaným tancujúcim ľuďom. Usporiadanie malých dier vytvára štruktúru ubytovania pre subjekt s lineárnymi časťami.

Corporate Identity

film festival

Corporate Identity „Kino, ahoj“ bolo sloganom pre druhé vydanie Európskeho filmového festivalu na Kube. Je súčasťou koncepcie dizajnu zameraného na cestovanie ako spôsobu spájania kultúr. Dizajn evokuje cestu výletnej lode z Európy do Havany s filmami. Dizajn pozvánok a lístkov na festival bol inšpirovaný pasmi a palubnými lístkami, ktoré dnes používajú cestujúci po celom svete. Myšlienka cestovania cez filmy povzbudzuje verejnosť, aby bola vnímavá a zvedavá na kultúrne výmeny.

Občerstvenie

Have Fun Duck Gift Box

Občerstvenie Darčeková krabička Have Fun Duck je špeciálna darčeková krabička pre mladých ľudí. Dizajn, inšpirovaný hračkami, hrami a filmami v pixelovom formáte, zobrazuje pre mladých ľudí „jedlo mesto“ so zaujímavými a podrobnými ilustráciami. Obraz IP bude integrovaný do ulíc mesta a mladí ľudia milujú šport, hudbu, hip-hop a ďalšie zábavné aktivity. Zažite zábavné športové hry a zároveň si užívajte jedlo, vyjadrite mladý, zábavný a šťastný životný štýl.

Potravinový Obal

Kuniichi

Potravinový Obal Tradičné japonské konzervované jedlo Tsukudani nie je na svete známe. Dušená misa na báze sójovej omáčky kombinujúca rôzne morské plody a prísady zeme. Nové balenie obsahuje deväť štítkov určených na modernizáciu tradičných japonských vzorov a vyjadrenie charakteristík prísad. Logo novej značky je navrhnuté tak, aby pokračovalo v tejto tradícii ďalších 100 rokov.