Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Webová Stránka

Travel

Webová Stránka Dizajn používal minimalistický štýl, aby nepreťažoval používateľské prostredie zbytočnými informáciami. Je tiež veľmi ťažké používať minimalistický štýl v cestovnom ruchu, pretože súbežne s jednoduchým a jasným dizajnom musí užívateľ získať úplné informácie o svojej ceste a nie je ľahké ju kombinovať.

Branding A Balenie

Leman Jewelry

Branding A Balenie Vizuálnym riešením novej identity Lemana Jewelryho bol kompletný nový systém, ktorý odhalil luxus, vynikajúci, ale sofistikovaný a minimálny pocit. Nové logo inšpirované Lemanovým pracovným procesom, ich návrhom haute couture design, vytvorením všetkých kosoštvorcových tvarov obklopujúcich hviezdny symbol alebo symbol iskier, vytvorením sofistikovaného symbolu a tiež odrážajúcich žiarivý efekt diamantu. V nadväznosti na to boli vyrobené všetky kolaterálne materiály s vysokokvalitnými detailmi, ktoré zvýrazňujú a obohacujú luxusnosť všetkých nových vizuálnych prvkov značky.

Služba Hudobných Odporúčaní

Musiac

Služba Hudobných Odporúčaní Musiac je nástroj na odporúčanie hudby. Využívajú aktívnu účasť na hľadaní presných možností pre svojich používateľov. Jeho cieľom je navrhnúť alternatívne rozhrania na napadnutie autokracie algoritmu. Filtrovanie informácií sa stalo nevyhnutným vyhľadávacím prístupom. Vytvára však efekty ozveny a obmedzuje používateľov v ich zóne pohodlia striktným sledovaním ich preferencií. Používatelia sa stanú pasívnymi a prestanú sa pýtať na možnosti, ktoré zariadenie ponúka. Trávenie času na preskúmanie možností môže zvýšiť obrovské biologické náklady, je to však úsilie, ktoré vytvára zmysluplný zážitok.

Likér

GuJingGong

Likér Kultúrne príbehy odovzdávané ľuďmi sú prezentované na obale a vzory pitia draka sú starostlivo nakreslené. Drak je v Číne rešpektovaný a symbolizuje priaznivosť. Na obrázku Drak vyjde napiť. Pretože ho priťahuje víno, vznáša sa okolo fľaše vína a dodáva tradičné prvky, ako je Xiangyun, palác, hora a rieka, čo potvrdzuje legendu o slávnom poklone Gujing. Po otvorení škatule bude existovať vrstva kartónového papiera s ilustráciami, aby po otvorení krabice mala celkový efekt zobrazenia.

Wayfinding Systém

Airport Bremen

Wayfinding Systém Moderný dizajn s vysokým kontrastom a jasné informácie Hirarchie odlišuje nový systém. Orientačný systém funguje rýchlo a pozitívne prispeje ku kvalite služieb, ktoré letisku poskytuje. Najdôležitejším prostriedkom pri použití nového písma, výrazného prvku so šípkou je zavedenie rôznych farieb s vysokým kontrastom. Jednalo sa najmä o funkčné a psychologické aspekty, ako je dobrá viditeľnosť, čitateľnosť a zaznamenávanie informácií bez bariér. Používajú sa nové hliníkové púzdra s moderným, optimalizovaným podsvietením LED. Boli pridané signálne veže.

Koncept Balenia

Faberlic Supplements

Koncept Balenia V modernom svete sú ľudia neustále vystavení agresívnym účinkom vonkajších negatívnych faktorov. Zlá ekológia, rušný rytmus života v megalopolízach alebo stresoch vedie k zvýšenému zaťaženiu tela. Na normalizáciu a zlepšenie funkčného stavu tela sa používajú doplnky. Hlavnou metaforou tohto projektu sa stala schéma zlepšovania pohody človeka pomocou doplnkov. Hlavný grafický prvok tiež opakuje tvar písmena F - prvého písmena v značke.