Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Krištáľovo Ľahká Socha

Grain and Fire Portal

Krištáľovo Ľahká Socha Táto organická ľahká socha, ktorá sa skladá z dreva a kremenného kryštálu, využíva drevo z udržateľného zdroja z rezervnej zásoby staršieho teakového dreva. Po desaťročiach zvetrávania slnkom, vetrom a dažďom je drevo ručne tvarované, brúsené, spálené a dokončené do nádoby na držanie LED osvetlenia a použitie kryštálov kremeňa ako prírodného difúzora. V každej soche sú použité 100% prírodné nezmenené kryštály kremeňa a sú staré približne 280 miliónov rokov. Používajú sa rôzne techniky povrchovej úpravy dreva vrátane metódy Shou Sugi Ban, ktorá využíva oheň na zachovanie a kontrastnú farbu.

Mobilná Aplikácia

DeafUP

Mobilná Aplikácia DeafUP spúšťa význam vzdelania a odbornej praxe pre nepočujúcich vo východnej Európe. Vytvárajú prostredie, v ktorom sa profesionáli sluchu a nepočujúci študenti môžu stretnúť a spolupracovať. Spolupráca bude prirodzeným spôsobom, ako posilniť a motivovať nepočujúcich ľudí, aby sa stali aktívnejšími, aby si zvýšili svoj talent, naučili sa nové zručnosti, zmenili.

Webová Stránka

Tailor Made Fragrance

Webová Stránka Vôňa šitá na mieru sa zrodila zo skúseností talianskej spoločnosti špecializujúcej sa na vývoj a výrobu primárnych obalov pre vône, starostlivosť o pleť, farebné kozmetické výrobky a vône pre domácnosti. Úlohou spoločnosti Webgriffe bolo podporovať zákaznícku obchodnú stratégiu navrhovaním riešenia, ktoré uprednostňovalo povedomie o značke, a spustením novej obchodnej jednotky zameranej na to, aby používatelia mohli vytvárať svoj jedinečný a plne prispôsobený parfum, ktorý predstavuje krok zo širokého procesu priemyselného rastu a segmentácia ponuky B2B.

Etiketa Piva

Carnetel

Etiketa Piva Dizajn piva v secesnom štýle. Štítok na pivo obsahuje tiež veľa podrobností o procese výroby piva. Dizajn je vhodný aj pre dve rôzne fľaše. To sa dá urobiť jednoducho vytlačením dizajnu na 100 percent displeji a 70 percent veľkosti. Štítok je pripojený k databáze, ktorá zaisťuje, že každá fľaša dostane jedinečné číslo náplne.

Identita Značky

BlackDrop

Identita Značky Toto je osobný projekt stratégie a identity značky. BlackDrop je reťazec obchodov a značiek, ktorá predáva a distribuuje kávu. BlackDrop je osobný projekt pôvodne vyvinutý na nastavenie tónu a tvorivého smerovania pre osobné kreatívne podnikanie na voľnej nohe. Táto značka bola vytvorená za účelom umiestnenia Aleka ako dôveryhodného konzultanta značky v komunite startupov. BlackDrop je skratka pre úhľadnú, súčasnú a transparentnú startup značku, ktorej cieľom je stať sa nadčasovou, rozpoznateľnou a vedúcou značkou v tomto odvetví.

Fotografická Séria

U15

Fotografická Séria Umelecký projekt využíva prvky budovy U15 na vytvorenie spojenia s prírodnými prvkami prítomnými v kolektívnej fantázii. Využívajúc štruktúru budovy a jej časti, ako jej farby a tvary, sa snažia evokovať špecifickejšie miesta, ako je čínsky kamenný les, americká diabolská veža, ako všeobecné prírodné ikony, ako sú vodopády, rieky a skalnaté svahy. Aby umelci poskytli rôznu interpretáciu na každom obrázku, skúmajú budovu minimalistickým prístupom, využívajúc rôzne uhly a perspektívy.