Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálne Umenie

Surface

Digitálne Umenie Éterická povaha diela vedie k niečomu hmatateľnému. Myšlienka vychádza z použitia vody ako prvku na sprostredkovanie koncepcie povrchovej úpravy a bytia povrchu. Dizajnér má fascináciu tým, že sa stal našou identitou a úlohou, ktorú v tomto procese zohrávajú. Pre neho „povrchujeme“, keď ukazujeme niečo zo seba.

Umelá Topografia

Artificial Topography

Umelá Topografia Veľký nábytok ako jaskyňa Tento ocenený projekt získal Veľkú cenu umenia v medzinárodnej súťaži o kontajnery. Mojím nápadom je vyhĺbiť objem vnútri kontajnera, aby sa vytvoril amorfný priestor ako jaskyňa. Je vyrobený iba z plastu. Približne 1 000 listov mäkkého plastového materiálu s hrúbkou 10 mm bolo odrezaných v obrysovej línii a bolo laminovaných ako vrstva. Nie je to len umenie, ale aj veľký nábytok. Pretože všetky časti sú mäkké ako pohovka a človek, ktorý vstúpi do tohto priestoru, môže relaxovať pri hľadaní miesta vhodného pre formu vlastného tela.

Kalendár

Calendar 2014 “Town”

Kalendár Mesto je súprava papierových remesiel s časťami, ktoré je možné voľne zostaviť do kalendára. Zostavte budovy v rôznych formách a užívajte si vytváranie svojho vlastného mestečka. Kvalitné vzory majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu Life with Design.

Kalendár

Calendar 2014 “Farm”

Kalendár Zostava súpravy papierových remesiel Farm sa ľahko zostavuje. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nožnice. Zostavte ich spojením častí rovnakou značkou. Každé zviera bude dvojmesačný kalendár. Kvalitné vzory majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu Life with Design.

Kalendár

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendár Botanical Life je kalendár zdôrazňujúci krásny rastlinný život v jednom liste. Otvorte plachtu a položte ju na základňu, aby ste si mohli vychutnať rôzne kontextové okná rastlín. Kvalitné vzory majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu Life with Design.

Karta Správ

Pop-up Message Card “Leaves”

Karta Správ Listy sú karty správ s motívmi vysúvacích listov. Rozjasnite svoje správy výrazným dotykom sezónnej zelene. Dodáva sa v sérii štyroch rôznych kariet so štyrmi obálkami. Kvalitné vzory majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu Life with Design.