Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedálenský Stôl

Chromosome X

Jedálenský Stôl Jedálenský stôl určený na sedenie pre osem ľudí, ktorí spolupracujú v usporiadaní šípok. Vrcholom je abstraktné X, vyrobené z dvoch rôznych kusov zvýraznených hlbokou čiarou, zatiaľ čo rovnaké abstraktné X sa odráža na podlahe so základnou štruktúrou. Biela štruktúra je vyrobená z troch rôznych kusov pre ľahkú montáž a prepravu. Navyše kontrast teakovej dýhy vrchnej a bielej pre základňu bol zvolený tak, aby odľahčil spodnú časť, čím sa kladie väčší dôraz na nepravidelne tvarovanú vrchnú časť, čím poskytuje náznak odlišnej interakcie používateľov.

Odnímateľné Zariadenie Na Vzdelávanie

Unite 401

Odnímateľné Zariadenie Na Vzdelávanie Unite 401: Perfektné duo pre vzdelávanie. Poďme hovoriť o tímovej práci. Vďaka neuveriteľne univerzálnemu dizajnu 2 v 1 je Unite 401 ideálnym študentským zariadením pre kolaboratívne vzdelávacie prostredia. Kombinácia tabletu a prenosného počítača poskytuje najvýkonnejšie mobilné riešenie pre vzdelávanie, ktoré je podporované bezpečným dizajnom mgseries za najchytrejší cenu.

Lampa

Capsule Lamp

Lampa Lampa bola pôvodne navrhnutá pre značku detského oblečenia. Inšpirácia pochádza z hračiek z kapsúl, ktoré deti získavajú z predajných automatov, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v obchodoch. Pri pohľade na lampu je možné vidieť veľa farebných hračiek z kapsuly, z ktorých každá nesie prianie a potešenie, ktoré prebudia mladú dušu. Počet kapsúl sa dá upraviť a obsah sa môže meniť podľa vašich predstáv. Od každodenných drobností až po špeciálne dekorácie sa každý objekt, ktorý vložíte do kapsúl, stane vašim jedinečným príbehom, čím kryštalizuje váš život a stav mysle v určitom čase.

Koberec

Folded Tones

Koberec Koberce sú zo svojej podstaty ploché, cieľom bolo spochybniť tento jednoduchý fakt. Ilúzia trojrozmernosti sa dosahuje iba tromi farbami. Rôzne tóny a hĺbka koberca závisí skôr od šírky a hustoty pruhov než od veľkej palety farieb, ktoré sa môžu pohltiť určitým priestorom, čo umožňuje flexibilné použitie. Koberec zhora alebo zďaleka pripomína skladaný list. Počas sedenia alebo ležania na ňom však ilúzia záhybov nemusí byť zrejmá. To vedie k použitiu jednoduchých opakujúcich sa čiar, ktoré si môžete vychutnať ako abstraktný vzor zblízka.

Paravent

Positive and Negative

Paravent Je to produkt, ktorý slúži súčasne ako funkcia a krása, okorenený nádychom kultúry a koreňov. „Pozitívny a negatívny“ paravant slúži ako nastaviteľná a mobilná bariéra v oblasti súkromia, ktorá nevyčnieva alebo neporušuje priestor. Islamský motív dáva čipkovaný efekt, ktorý je odpočítaný a naopak od materiálu Corian / Resin. Podobne ako jin-jang, vždy je v dobrom vždy niečo dobré a v dobrom vždy trochu zlé. Keď slnko zapadá na „pozitívny a negatívny“, je to skutočne jeho žiarivý moment a geometrické tiene maľujú miestnosť.

Mestský Elektrikár

Lecomotion

Mestský Elektrikár LECOMOTION E-trike je ekologická a inovatívna trojkolka s elektrickým pohonom, ktorá bola inšpirovaná vnorenými nákupnými vozíkmi. E-triky LECOMOTION sú navrhnuté tak, aby fungovali ako súčasť systému zdieľania mestských bicyklov. Navrhnuté tiež na vzájomné hniezdenie v rade na kompaktné skladovanie a na uľahčenie zhromažďovania a premiestňovania mnohých osôb naraz pomocou otočných zadných dverí a odnímateľnej kľukovej sady. Poskytuje sa pomoc pri šliapaní na pedále. Môžete ho použiť ako normálny bicykel s podpornou batériou alebo bez nej. Náklad tiež umožnil prepravu 2 detí alebo jedného dospelého.