Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lavička V Parku

Nessie

Lavička V Parku Tento projekt je založený na myšlienke koncepcie „Drop & Forget“, tj ľahkej inštalácii na mieste s minimálnymi inštalačnými nákladmi vzhľadom na existujúce infraštruktúry mestského prostredia. Robustná betónová tekutina, starostlivo vyvážená, vytvára príjemný a pohodlný zážitok zo sedenia.

Hi-Fi Gramofón

Calliope

Hi-Fi Gramofón Konečným cieľom otočného stola Hi-Fi je znovu vytvoriť najčistejšie a nekontaminované zvuky; táto podstata zvuku je koncom aj konceptom tohto dizajnu. Tento skrášlený produkt je sochou zvuku, ktorý reprodukuje zvuk. Ako gramofón patrí k jedným z najúčinnejších dostupných Hi-Fi gramofónov a tento jedinečný výkon je naznačený a zosilnený jeho jedinečnou formou a dizajnom; spojenie formy a funkcie v duchovnom spojení, ktoré stelesňuje gramofón Calliope.

Umývadlo

Vortex

Umývadlo Cieľom návrhu vírenia je nájsť novú formu, ktorá ovplyvňuje prietok vody v umývadlách, aby sa zvýšila ich účinnosť, prispelo k používateľskej skúsenosti a zlepšili sa ich estetické a semiotické vlastnosti. Výsledkom je metafora odvodená z idealizovaného vírového tvaru, ktorý označuje odtok a prietok vody, ktorý vizuálne označuje celý objekt ako funkčné umývadlo. Táto forma v spojení s vodovodným kohútikom vedie vodu do špirálovej cesty, ktorá umožňuje rovnaké množstvo vody pokryť viac pôdy, čo vedie k zníženej spotrebe vody na čistenie.

Korčule Na Mäkký A Tvrdý Sneh

Snowskate

Korčule Na Mäkký A Tvrdý Sneh Originálny Snow Skate je tu predstavený v úplne novom a funkčnom prevedení - v mahagóne z tvrdého dreva as bežcami z nehrdzavejúcej ocele. Jednou z výhod je, že sa dajú používať tradičné kožené topánky s pätou, a preto nie sú potrebné žiadne špeciálne topánky. Kľúčom k praxi korčule je ľahká technika viazania, pretože dizajn a konštrukcia sú optimalizované s dobrou kombináciou šírky a výšky korčule. Ďalším rozhodujúcim faktorom je šírka bežcov optimalizujúca riadenie korčuľovania na pevnom alebo tvrdom snehu. Vodiace lišty sú z nehrdzavejúcej ocele a sú vybavené zapustenými skrutkami.

Svetelná Štruktúra

Tensegrity Space Frame

Svetelná Štruktúra Svetelné rámové svetlo Tensegrity využíva princíp „Menej za viac“ spoločnosti RBFuller na výrobu svietidla s použitím iba jeho zdroja svetla a elektrického vodiča. Tensegrity sa stáva štrukturálnym prostriedkom, pomocou ktorého obidve pracujú vzájomne v kompresii aj v ťahu, aby vytvorili zdanlivo diskontinuálne pole svetla definované iba jeho štrukturálnou logikou. Jeho škálovateľnosť a hospodárnosť výroby hovoria s komoditou nekonečnej konfigurácie, ktorej svetelná forma elegantne odoláva ťahu gravitácie s jednoduchosťou, ktorá potvrdzuje paradigmu našej epochy: Dosiahnuť viac pri menšom použití.

Konvertibilné Zariadenie Pre Vzdelávanie

Pupil 108

Konvertibilné Zariadenie Pre Vzdelávanie Žiak 108: Najlacnejšie konvertibilné zariadenie Windows 8 pre vzdelávanie. Nové rozhranie a úplne nová skúsenosť s učením. Žiak 108 prechádza cez svet tabletu a notebooku a prepína medzi nimi, aby sa dosiahol lepší výkon vo vzdelávaní. Windows 8 otvára nové možnosti výučby a umožňuje študentom plne využívať funkciu dotykového displeja a nespočet aplikácií. Pupil 108 je súčasťou vzdelávacích riešení Intel® a je najdostupnejším a najvhodnejším riešením pre triedy po celom svete.