Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náramok

Fred

Náramok Existuje mnoho rôznych druhov náramkov a náramkov: dizajnéri, zlatí, plastickí, lacní a drahé ... ale ako sú krásni, vždy sú vždy iba náramky. Fred je niečo viac. Tieto manžety vo svojej jednoduchosti oživujú vznešených dávnych čias, napriek tomu sú moderné. Môžu sa nosiť na holých rukách aj na hodvábnej blúzke alebo na čiernom svetri a osobe, ktorá ich nosí, vždy dodajú dotyk triedy. Tieto náramky sú jedinečné, pretože prichádzajú ako pár. Sú veľmi ľahké, čo ich robí nepríjemnými. Ak ich budete nosiť, budete si ich isto všimnúť!

Náhrdelník A Brošňa

I Am Hydrogen

Náhrdelník A Brošňa Dizajn je inšpirovaný neoplatonickou filozofiou makrokozmu a mikrokozmu, ktorý vidí rovnaké vzory reprodukované na všetkých úrovniach vesmíru. Náhrdelník, ktorý odkazuje na zlatý pomer a sekvenciu fibonacci, má matematický dizajn, ktorý napodobňuje vzory fylotaxis pozorované v prírode, ako je to vidieť na slnečniciach, sedmokráskach a rôznych ďalších rastlinách. Zlatý torus predstavuje Vesmír obalený látkou časopriestoru. „Ja som vodík“ súčasne predstavuje model „Univerzálnej konštanty dizajnu“ a model samotného Vesmíru.

Vyšívané Šperky

Clairely Upcycled Jewellery

Vyšívané Šperky Krásne, číre, vyšívané šperky, navrhnuté z potreby používať odpadový materiál z výroby Claire de Lune Chandelier. Táto línia sa vyvinula do značného počtu zbierok - všetky rozprávajú príbehy, pričom všetky predstavujú veľmi osobné pohľady do filozofií dizajnéra. Transparentnosť je dôležitou súčasťou vlastnej filozofie dizajnérov, čo sa odráža na výbere použitého akrylu. Okrem použitého zrkadla, ktorý odráža svetlo, je materiál vždy priehľadný, farebný alebo číry. Balenie CD posilňuje koncepcie opätovného použitia.

Prsteň

The Empress

Prsteň Fantastický krásny kameň - pyrope - jeho samotná podstata prináša majestátnosť a vážnosť. To je krása a jedinečnosť kameňa identifikovaný obraz, ktorý je určený pre budúce dekorácie. Bolo potrebné vytvoriť jedinečný rám na kameň, ktorý by ho priviedol do vzduchu. Kameň bol ťahaný za jeho kov. Táto formula zmyselná vášeň a príťažlivá sila. Bolo dôležité zachovať klasický koncept podporujúci moderné vnímanie šperkov.

Brošňa

The Sunshine

Brošňa Rysom tohto šperku je, že tu používal veľký kamenný komplexný tvar, ktorý je nastavený na neviditeľný (vzduchový) rám. Zobrazenie šperkov otvára iba technológiu montáže kameňov. Samotný kameň je držaný dvoma nenápadnými svietidlami a tenkou doskou posiaty diamantmi. Táto doska je základom všetkých brošní o nosnej štruktúre. To drží a druhý kameň. Celá kompozícia bola možná po prepracovaní hlavného brúsneho kameňa.

Prsteň

Pollen

Prsteň Každý kus je interpretáciou fragmentu prírody. Príroda sa stáva zámienkou dať životu šperky, hrať sa so svetlom textúry a tieňmi. Cieľom je poskytnúť šperk s interpretovanými tvarmi, ako by ich príroda navrhovala s citlivosťou a zmyselnosťou. Všetky kusy sú vyrobené ručne, aby sa vylepšili textúry a zvláštnosti šperku. Štýl je čistý, aby dosiahol substanciu pre život rastlín. Výsledkom je jedinečný a nadčasový kúsok hlboko spojený s prírodou.